رویه های ارسال سفارش در فروشگاه بالوانه را در زیر مشاهده نمائید

 

1 _ پیک موتوری ( ویژه شهر بابلسر )

طبق این امکان مشتریان بابلسری میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری در همان روز محصول خود را در محل انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند . بدیهست لازم است مراحل ثبت و سفارش کالا را در سایت بصورت کامل انجام دهید و تنها برای دریافت با پیک موتوری با پشتیبانی بالوانه تماس بگیرید.

2 _ پست پیشتاز 

این نحوه ارسال مختص به سراسر کشور می باشد و مشتریان می توانند سفارشات خودرا در بازه 24 الی 72 ساعت ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل بگیرند . بدیهی است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است . سفارشاتی که هر روز بعد از ساعت 12 ثبت شوند ، روزبعد ارسال خواهند شد و تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 هرروز به ثبت رسیده باشند در همان روز ارسال می شوند .

* پس از تحویل بسته پستی توسط بالوانه، کد رهگیری مرسولات پستی در پنل مربوط به پیگیری سفارشات مشتری درج خواهند شد .

3 _ پست سفارشی

همانطور که می دانید ارسال کالا با پست سفارشی بین ۲ تا ۵ روزکاری به طول می انجامد. هزینه پست بر اساس وزن تعیین می گردد.

4 _ پس کرایه

بالوانه در راستای ارتقا بخشیدن به کیفیت خدمات خود، خدمات پس کرایه را به مشتریان گرامی پیشنهاد می دهد. تحویل مرسوله به گیرنده در کمترین و سریع ترین زمان ممکن در سرتاسر کشور و پرداخت هزینه حمل مرسوله توسط گیرنده، امکانی است که تحت عنوان سرویس پس کرایه برای مشتریان عزیز فراهم گردیده است.

نکات ضروری :

  • امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست  ارسال می شوند ، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این شرکت به دست مشتری برسند لذا فروشگاه بالوانه هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .
  • تمامی سفارشات بالوانه در بسته بندی های مهر و موم شده تحویل پیک و پست می شوند . اکیداً از تحویل گرفتن بسته ای که باز شده است خودداری کنید و سریعا با بالوانه در تماس باشید .

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا :

1- به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ، حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت ، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

2- در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ، کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت  بالوانههیج گونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.

3- مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر و یا کارت ملی به همراه داشته باشند.

4- در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از در گاه های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.